بنر زیر مینوها

نخ دوخت ترکیه کومو کد 1938 COMO

برند: ÖZEN İPLİK
نوع محصول: نخ
دسته بندی: نخ دوخت
زیر دسته بندی محصول: نخ دوخت کومو COMO
سایز:
رنگ:
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان
از از 1 تا واحد به بالا به قیمت تومان
مقایسه
مقایسه

فروشندگان
قیمت:  تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال  رایگان هزینه ارسال  تومان هزینه ارسال  نا مشخص
زمان ارسال  روز
درباره محصول

نخ دوخت ترکیه کومو کد 1938

نخ دوخت کومو تمام ویژگی‌های نخ‌های دوخت پلی‌آرت را به جز چند مورد دارا می‌باشد.

در روند تولید بعضی از همکاران و تولید‌کنندگان نیازی نمی‌بینند که نخ را با آخرین تکنولوژی آن استفاده کنند. دستگاه‌های مورد استفاده آنها به روز دنیا نمی‌باشند و دستگاه‌هایی هستند که عموما 30 - 40 سال و حتی 50 سال عمر دارند.  این دستگاه‌ها گام‌های خیلی آرامی را روی کالای مورد دوختشان دارند. محصولاتی همچون چرم پارچه، اسفنج و یا از این قبیل جنس‌ها تولیدکننده را راغب می‌کند که از نخ‌هایی با سطح استاندارد پایین‌تری را مورد استفاده قرار دهند.

در تولید نخ دوخت کومو، کارخانه اوزن‌ایپلیک، ایستگاه‌هایی که نخ در آن استاپ می‌کند و ویژگی‌های افزون روی آن قرار می‌گیرد را حذف کرده است. اگر بخوایم مثالی در خصوص این مطلب داشته باشیم مثال قرص آسپرین را مطرح می‌کنیم تا مطلب کاملا روشن شود. مثال قرص آسپرین یا استامینوفنی هستش که توی ایران تولید می‌شود و استامینوفنی که در کشور آلمان تولید می‌شود. چرا وقتی که استامینوفنی که در آلمان تولید می‌شود را استفاده می‌کنیم اثر بخشی بیشتری را حس می‌کنیم؟ در صورتی که هر دوی این محصول تاییدیه سازمان بهداشت جهانی را دارا می‌باشد. این به آن جهت است که در تولید آن از مواد اولیه بالاتر و رعایت بیشتر استاندارها لحاظ شده است. این نکته در تولید محصولی مثل نخ هم صدق می‌کند. رعایت مراحلی که در تولید نخ پلی‌آرت است و همان‌طور که گفته شد ایستگاه‌هایی که در روند تولید، نخ از آنها عبور می‌کند در کیفیت نهایی تاثیرگذار است. استفاده از روغن ترکیه‌ای به جای روغن آلمانی یا استفاده از الیاف با کیفیتی پایین تر از جمله مواردی است که قیمت نهایی را کمی متفاوت کرده است. حذف این موارد در حدی است که نخ دوخت کومو کیفیت اصالت خود را از دست ندهد و همچنین مورد تایید مجموعه بازرگانی اورانوس می‌باشد.

تولید این محصول به علت دانش فنی کم در مورد نخ در بعضی از تولیدکنندگان ایرانی می‌باشد و فقط به درخواست کشور ما این محصول تولید شده است و متاسفانه ما نمی‌توانیم تولیدکننده را قانع کنیم که استفاده از نخ‌ با کیفیت پایین‌تر باعث وارد شدن آسیب به کمپلت چرخ‌ها و ضرر به خط تولیدشان می‌شود. خیلی از تولیدکنندگان صندل، کفش و حتی در تولید مبلمان از این نخ استفاده می‌کنند.

در نهایت این نخ از لحاظ کیفیت مورد تایید می‌باشد و فقط در مراحل خط تولید سطح استاندارد و ایستگاه‌های تولید آن را کم تر کرده‌ایم. مقرون به صرفه بودن و تنوع رنگی بالا از خصوصیات بارز این محصول می‌باشد.

وزن:
متراژ سایز 5:
متراژ سایز 8:
متراژ سایز 10:
متراژ سایز 15:
متراژ سایز 20:
متراژ سایز 25:
متراژ سایز 30:
متراژ سایز 40:
متراژ سایز 60:
افزودن نظر

محصولات مرتبط

شاید این کالاها مورد پسند باشد

فروشگاه اورانوس

لطفا صبور باشید و لبخند بزنید . . .