بنر زیر مینوها

توری پلیسه چیست

چکیده

توری پلیسه چیست؟ توری پلیسه از جنس پلی استرین ساخته شده است و فریم آن از جنس آلومینیوم است. در این مقاله به انواع نخ توری پلیسه و کاربرد توری پلیسه می‌پردازیم

چهار شنبه 22 تیر 1401
682 بازدید
توری پلیسه چیست

نخ توری پلیسه چیست

با پایان پذیرفتن فصل سرما توجه همگان به خنک کردن محیط زندگی و کار با هوای آزاد جلب می گردد، تا اغاز شدن گرما بخصوص در فصل بهار و البته تا پایان یافتن شدت گرما در پایان فصل تابستان نیاز به استفاده از هوای ازاد احساس می گردد اما در این میان تنها مطلبی که سبب آزار می گردد وجود حشرات و موجودات موذی است که از مسیر پنجره وارد اتاق و یا محیط کار می گردند. برای چاره این موضوع در دهه های قبل از توری های آلومینیومی استفاده می کردند.

قیمت گران آلومینیوم و تغییر شکل آن در طول زمان، نمای زشت و غیر زیبا را به همراه داشته که به تدریج تمامی منافذ توری با چربی و خاک همراه می گردد. لذا از حدود چند سال قبل توری های پلیسه که از جنس پلی استرمی باشند در این سیستم رواج پیدا کرد. توری های پلیسه به وسیله نخ توری پلیسه که ضد اشعهUV می باشند قوام پیدا کرده و کمترین حد انعطاف و موج را دارند ضمنا قیمت توری پلیسه در مقایسه با آلومینیوم تفاوت فاحشی داشته و علاوه بر آن زیبایی بصری خوبی هم به همراه دارد.

 

انواع نخ توری پلیسه

بسته به موارد و مناطق مورد نیاز نخ های پلیسه انواع مختلفی دارند.

 

نخ توری پلیسه کرد OMEGA

نخ توری پلیسه کرد امگا نخ پلیسه ای است که تمام ویژگی ها و آپشن ها را در خود جای داده است.

ضد خاک، ضد آب، عدم کشسانی، مقاوم در برابر تغییر رنگ زیر آفتاب از ویژگی های بارز این نخ ها می باشد.

 

نخ توری پلیسه BETA

نخ پلیسه ای بتا همانند OMEGA در توری پلیسه بکار می رود و البته ضد آب هم نمی باشد. این نخ در توری پلیسه ای که در مناطق معتدل استفاده می شود کاربردی می باشد.

 

کاربرد توری پلیسه

یکی از مواردی که در تابستان و بخصوص در مناطق مرطوب کشور ما را در خود می کند وجود پشه و انواع حشرات موذی است که البته بیشتر در هنگام استراحت، آرامش و سلامت ما را برهم می زند.

در ایام قدیم برای حفاظت و جلوگیری از ورود حشرات از توری آلومینیومی استفاده می کردند.

نصب توری فلزی در قسمت درب ورودی اتاق ها از جمله مواردی بود که به چشم می خورد.

امروزه با افزایش قیمت آلومینیوم و جهت افزایش زیبایی و راحتی برای حفاظت درب و پنجره های upvc و دوجداره به جای توری های فلزی ، از توری های پلیسه یا آکاردونی استفاده می شود.

و به دلیل این که این توری ها داعم در معرض گرد و خاک قرار دارند لذا نخ های پلیسه کرد OMEGA دارای UV و ضد آب بوده و البته در مقابل کشش و تاثیرات گرد و خاک مقاوم می باشند.

اصلی ترین وظیفه نخ توری پلیسه ایجاد تعادل ایستایی توری های پلیسه بسته به نخ و البته نخ پلیسه مرغوب و باکیفیت می باشد.

 

خرید نخ توری پلیسه از بازرگانی اورانوس

شرکت اورانوس در این میان ضمن پشتیبانی از تولید کنندگان توری پلیسه در راستای کیفیت و خدمات بعد از فروش جهت خرید عمده توری پلیسه نیز به تلاشگران این صنعت خدمات ویژه ارائه می دهد.

 

سوالات متداول:

چرا باید از توری پلیسه استفاده کرد؟

استفاده از توری پلیسه علاوه بر بر عمر طولانی به جهت آکاردونی بودن به آسانی جمع شده و در کنار پنجره قرار می گیرد زیبایی نیز از جمله پارامترهایی است که استفاده از توری پلیسه را توجیه می نمایند.

 

 

فروشگاه اورانوس

لطفا صبور باشید و لبخند بزنید . . .